Jeśli szukasz kursu pierwszej pomocy dla pracowników w Katowicach, warto skontaktować się z lokalną firmą szkoleniową oferującą takie kursy. Jedną z firm oferującą profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy jest firma Grupa Bezpieczni.

Grupa Bezpieczni oferuje szkolenia z pierwszej pomocy i obsługi defibrylatora AED, a także szkolenia i obsługę w zakresie BHP dla firm i organizacji.

Zespół szkoleniowców Grupy Bezpieczni składa się z ratowników medycznych, ratowników kwalifikowanej pierwszej pomocy, instruktorów Europejskiej Rady Resuscytacji (ERD), a także głównych specjalistów BHP i inspektorów ochrony przeciwpożarowej.

Jednak to, co wyróżnia szkoleniowców Grupy Bezpieczni spośród szkoleniowców innych firm, to wyjątkowa umiejętność zainteresowania tematyką szkolenia oraz przekazywania wiedzy.  Tej umiejętności nie da się kupić, z nią trzeba się urodzić. I tak właśnie jest w przypadku Grupy Bezpieczni, dzięki czemu uczestnicy szkoleń uczą się chętniej i szybciej.

Grupa Bezpieczni posiada w pełni wyposażone zaplecze sprzętowe w postaci fantomów do treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej firm Laerdal (dorośli, dzieci, niemowlęta) oraz manekiny świetlne Brayden, defibrylatory szkoleniowe AED firmy HeartSine, Zoll, Philips, Lifepack, trenażery Epipen, Anapen, kamizelki do treningu postępowania w przypadku zadławień, sztuczne rany i wiele, wiele innych, dzięki czemu masz pewność, że szkolenie będzie zrealizowane bez kompromisów i na najwyższym dostępnym poziomie.

Firma posiada szereg referencji oraz wyników ankiet satysfakcji, co jest  potwierdzeniem, że Grupa Bezpieczni jest sprawdzonym i kompetentnym partnerem biznesowym w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń z pierwszej pomocy i BHP. Dodatkowo firma posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015 w zakresie usług szkoleniowych.

Podsumowując, jeżeli szukasz firmy, która przeszkoli Ciebie i Twoich pracowników to nie wahaj się skontaktować z Grupą Bezpieczni.

Więcej informacji na stronie: https://grupabezpieczni.pl/